Radomiak Radom vs Polonia Bytom 1-0 (1-0)
sobota, 28 maja 2016 19:11

W zakończonym przed kilkunastoma minutami meczu w ramach 33. kolejki piłkarskiej II ligi, Polonia Bytom przegrała na wyjeździe z Radomiakiem Radom 0-1 (0-1). Bramkę na wagę trzech punktów dla gospodarzy zdobył w 19 minucie Kamil Cupriak. Ostatni mecz bytomianie rozegrają 4 czerwca, o godzinie 17:00, rywalem będzie Siarka Tarnobrzeg.

Radomiak Radom: Adrian Szady - Michał Grudniewski, Norbert Jędrzejczyk, Maciej Świdzikowski, Bartosz Sulkowski - Radosław Mikołajczak (64' Paweł Wolski), Marcin Gawron, Kamil Kościelny, Mateusz Radecki, Kamil Cupriak (57' Jakub Cieciura) - Leândro (75' Krzysztof Ropski)

Polonia Bytom: Adrian Olszewski - Wojciech Jurek, Mateusz Słodowy, Michał Szal, Łukasz Rylukowski - Adrian Krysian, Arkadiusz Kowalczyk, Kamil Zalewski (46' Łukasz Grube), Marcin Lachowski, Patryk Stefański - Michał Zieliński (59' Sebastian Pączko)

żółte kartki: Mikołajczak - Stefański

sędziował: Marcin Zarwalski z Gdańska

źródło: własne/lajfy.com