Efektowne zwycięstwo na inaugurację ligi
poniedziałek, 01 sierpnia 2016 11:03

Inauguracja sezonu 2016/2017 w wykonaniu pierwszej drużyny Polonii Bytom perfekcyjna, zespół Ireneusza Kościelniaka wygrał w meczu kończącym 1. kolejkę II ligi na wyjeździe z Polonią Warszawa aż 3-0 (0-0)!!! Dwa gole dla bytomian strzelił Arkadiusz Kowalczyk (47 i 53 minucie), gola który ustalił wynik spotkania strzelił w 93 minucie Piotr Ceglarz. Wielkie brawa dla zespołu!

Polonia Warszawa: Mateusz Tobjasz - Marcin Bochenek (82' Mateusz Małek), Piotr Augustyniak, Daniel Choroś, Grzegorz Wojdyga - Mariusz Marczak, Piotr Ćwik, Michał Oświęcimka, Marcin Kluska (57' Fabian Pawela), Michał Zapaśnik (57' Cezary Sauczek) - Krystian Pieczara (73' Mariusz Wierzbowski)

Polonia Bytom: Adrian Olszewski - Mateusz Słodowy, Michał Szal, Peter Jánošík, Marek Szyndrowski - Jakub Kuzdra (86' Seweryn Pielichowski), Kamil Zalewski, Bartłomiej Setlak (58' Łukasz Rylukowski), Marcin Lachowski, Sławomir Musiolik (60' Piotr Ceglarz) - Arkadiusz Kowalczyk (81' Krystian Tomaszewski)

żółte kartki: Setlak, Zalewski
sędziował: Tomasz Marciniak z Płocka