Polonia Bytom vs GKS Bełchatów 2-0 (0-0)
sobota, 20 sierpnia 2016 16:20

W czwartej kolejce II ligi piłkarskiej, Polonia Bytom pokonała na własnym boisku spadkowicza z I ligi, GKS Bełchatów 2-0 (0-0). Obydwa gole strzelili zawodnicy wchodzący z ławki, najpierw piękną główką popisał się Aleksander Januszkiewicz (w 76 minucie), a później ładnym i silnym uderzeniem w długi róg wynik meczu ustalił Patryk Stefański (w 78 minucie). Tym samym kolejne 3 punkty zostały dopisane do konta zespołu prowadzonego przez Ireneusza Kościelniaka. Brawo drużyna!

Polonia Bytom: Matko Perdijić - Łukasz Rylukowski, Michał Szal, Peter Jánošík, Marek Szyndrowski - Piotr Ceglarz, Bartłomiej Setlak, Kamil Zalewski (63' Michał Chrabąszcz), Marcin Lachowski (71' Aleksander Januszkiewicz), Sławomir Musiolik (78' Jakub Kuzdra) - Arkadiusz Kowalczyk (67' Patryk Stefański)

GKS Bełchatów: Paweł Lenarcik - Robert Pisarczuk, Marcin Grolik, Adrian Klepczyński, Krzysztof Michalak - Dawid Flaszka, Patryk Rachwał, Piotr Witasik (68' Artur Lenartowski), Szymon Zgarda (81' Paweł Zięba), Albin Maciejewski (86' Krystian Pałczyński) - Marcin Krzywicki

żółte kartki: Stefański - Klepczyński.
sędziował: Rafał Sawicki z Tarnobrzegu
widzów: 1013 (w tym ok. 55 gości)