Rozwój Katowice vs Polonia Bytom 2-0 (1-0)
niedziela, 02 października 2016 09:29

Już czwartej porażki z rzędu doznał wczoraj pierwszy zespół Polonii Bytom, tym razem niebiesko-czerwoni musieli uznać wyższość Rozwoju Katowice, przegrywając na wyjeździe 0-2 (0-1). Bramki dla podopiecznych Mirosława Smyły strzelali: Tomasz Szatan w 3 minucie oraz Mateusz Wrzesień w 59 minucie meczu.

Rozwój Katowice: Bartosz Golik - Damian Mielnik, Łukasz Kopczyk, Przemysław Gałecki, Bartosz Sobotka - Tomasz Wróbel, Bartosz Jaroszek (73' Dawid Kaszok), Tomasz Szatan (90' Piotr Barwiński), Mateusz Ostaszewski (82' Adam Żak), Grzegorz Marszalik - Mateusz Wrzesień (89' Kamil Adamczyk)

Polonia Bytom: Matko Perdijić - Mateusz Słodowy (82' Aleksander Januszkiewicz), Michał Szal, Peter Jánošík, Jakub Żmuda - Arkadiusz Kowalczyk (57' Patryk Stefański), Kamil Zalewski, Wojciech Mróz (65' Piotr Ceglarz), Bartłomiej Setlak (84' Sławomir Musiolik), Jakub Kuzdra - Marcin Lachowski

żółte kartki: Lachowski, Stefański, Kuzdra
czerwona kartka: Jakub Kuzdra (77' za drugą żółtą)
sędziował: Robert Marciniak z Krakowa
widzów: 611 (w tym 162 gości)

foto&źródło: własne