Polonia przegrywa w Częstochowie
niedziela, 30 października 2016 10:09

W meczu 15. kolejki piłkarskiej II ligi pomiędzy Rakowem Częstochowa a Polonią Bytom nie było niespodzianki. Spotkanie było wyrównane, obydwa zespoły stworzyły po kilka dogodnych sytuacji strzeleckich, ale to podopieczni trenera Marka Papszuna zgarnęli wczoraj trzy punkty, wygrywając 1-0 (1-0), jedyną bramkę strzelił w 19 minucie Piotr Malinowski. Kilka minut później fatalny błąd popełnił sędzia spotkania, gdyż ewidentną czerwoną kartkę powinien otrzymać jeden z obrońców Rakowa, który sfaulował wychodzącego sam na sam z bramkarzem Sławomira Musiolika, rywal został jedynie napomniany żółtym kartonikiem.

Raków Częstochowa: Tomasz Loska - Przemysław Oziębała, Łukasz Góra, Tomáš Petrášek, Adam Mesjasz, Piotr Malinowski (90' Konrad Zaradny) - Łukasz Siedlik (61' Filip Kowalczyk), Rafał Figiel, Tomasz Margol, Patryk Szymański (68' Peter Mazan) - Adam Czerkas (85' Lukáš Ďuriška)

Polonia Bytom: Marcin Michalak - Wojciech Jurek, Mateusz Słodowy, Michał Szal, Marek Szyndrowski - Piotr Ceglarz, Michał Chrabąszcz, Kamil Zalewski (82' Aleksander Januszkiewicz), Jakub Kuzdra, Patryk Stefański (72' Arkadiusz Kowalczyk) - Sławomir Musiolik (89' Jakub Żmuda)