Sparing: Zagłębie Sosnowiec vs Polonia Bytom 0-2 (0-1)
sobota, 25 lutego 2017 15:52

W swoim drugim dzisiejszym meczu sparingowym, a zarazem ostatnim podczas zimowej przerwy, Polonia Bytom wygrała na wyjeździe z pierwszoligowym Zagłębiem Sosnowiec 2-0 (1-0). Bramki dla zespołu Andrzeja Orzeszka strzelali: Sławomir Musiolik w 44 minucie oraz z rzutu karnego Patryk Stefański w 64 minucie spotkania. Był to ostatni test-mecz przed rozpoczynającą się 3 marca rundą wiosenną, pierwszym ligowym rywalem bytomian będzie Warta Poznań, wszyscy na Olimp!

Polonia Bytom: Matko Perdijić - Daniel Barbus (63' Wojciech Jurek), Marek Szyndrowski, Peter Bašista, Przemysław Szkatuła - Piotr Ceglarz (50' Patryk Stefański), Mateusz Słodowy, Michał Chrabąszcz (70' Marcin Lachowski), Krzysztof Zaremba, Sławomir Musiolik (58' Kamil Włodyka) - Adam Varadi

źródło: własne/Polonia Bytom