Polonia Bytom - Warta Poznań 1-2 (0-1)
sobota, 04 marca 2017 09:24

W inaugurującym meczu rundy wiosennej sezonu 2016/2017, Polonia Bytom przegrała wczoraj na własnym boisku z Wartą Poznań 1-2 (0-1). Jedyną bramkę dla zespołu Andrzeja Orzeszka strzelił w 85 minucie Kamil Włodyka, dla gości dwukrotnie strzelał Mateusz Broź, w 40 minucie oraz 83 minucie z rzutu karnego. W 45 minucie czerwoną kartkę otrzymał bramkarz gości Tomasz Laskowski, za zagranie ręką poza polem karnym, czym ustrzegł swój zespół przed utratą bramki, siły się wyrównały w 73 minucie, kiedy to drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną otrzymał Peter Bašista.

Polonia Bytom: Matko Perdijić - Daniel Barbus, Marek Szyndrowski, Peter Bašista, Przemysław Szkatuła - Sławomir Musiolik (80' Dawid Skrzypiński), Mateusz Słodowy, Michał Chrabąszcz, Patryk Stefański (64' Adam Varadi), Piotr Ceglarz (82' Kamil Włodyka) - Krzysztof Zaremba

Warta Poznań: Tomasz Laskowski - Franciszek Siwek (45' Mateusz Filipowiak), Bartosz Kieliba, Wojciech Onsorge, Nikodem Fiedosewicz - Filip Brzostowski (59' Jakub Kiełb), Artur Marciniak, Łukasz Białożyt (46' Krzysztof Biegański), Adrian Laskowski, Michał Ciarkowski - Mateusz Broź

żółte kartki: Bašista, Zaremba - Onsorge
czerwone kartki: Peter Bašista (73' za drugą żółtą) - Tomasz Laskowski (45' za zagranie piłki ręką poza polem karnym)
sędziował: Sylwester Rasmus z Torunia