Odra Opole vs Polonia Bytom 3-0 (1-0)
niedziela, 04 czerwca 2017 16:02

W meczu ostatniej, 34. kolejki piłkarskiej II ligi, Polonia Bytom przegrała na wyjeździe z Odrą Opole 0-3 (0-1). Gole dla świętujących awans gospodarzy strzelali: Łukasz Staroń w 1 minucie oraz Marcin Wodecki w 50 i 65 minucie spotkania. Bytomianie zajęli ostatnie miejsce w ligowej tabeli.

Odra Opole: Bartosz Kowalczyk - Rafał Brusiło, Szymon Przystalski, Mateusz Bodzioch, Łukasz Winiarczyk - Marek Gancarczyk (69' Mateusz Wrzesień), Mateusz Peroński (56' Tomasz Wepa), Gabriel Nowak, Marcin Niemczyk (72' Marcin Stasiowski), Marcin Wodecki - Łukasz Staroń (63' Dawid Wolny)

Polonia Bytom: Matko Perdijić (82' Mateusz Harkawy) - Dawid Skrzypiński, Mateusz Słodowy, Marek Szyndrowski, Jakub Żmuda - Kamil Włodyka, Michał Chrabąszcz, Jakub Kuzdra, Piotr Ceglarz, Sławomir Musiolik - Krzysztof Zaremba

żółta kartka: Przystalski
sędziował: Krzysztof Korycki z Warszawy

foto&źródło: własne