Polonia II Bytom vs GKS Andaluzja Brzozowice-Kamień
poniedziałek, 19 czerwca 2017 15:06

W rozegranym w minioną sobotę meczu 29. kolejki piłkarskiej A Klasy, grupy Bytom, Polonia II Bytom przegrała na własnym boisku z GKS-em Andaluzją Brzozowice-Kamień 0-4 (0-4). Bramki dla naszych rywali strzelali: Michał Augustiniok w 24 minucie, Paweł Mitas w 28 minucie, Kamil Tyl w 35 minucie oraz Krzysztof Bryś w 36 minucie spotkania. Mecz trwał 45 minut, a w drużynie rezerw wystąpiła kolejny raz minimalna liczba graczy, 7 piłkarzy. Ostatnią ligową kolejkę podopieczni Ireneusza Adamskiego rozegrają 24 czerwca, na wyjeździe zmierzą się Nitronem Krupski Młyn.

Polonia II Bytom: Mateusz Harkawy - Łukasz Czaja, Alexander Gawron, Radosław Hass, Damian Oraczewski, Mariusz Piwoń, Łukasz Wodzisławski

źródło: własne/PZPN