Zwycięstwo w Wodzisławiu! 3 punkty wracają do Bytomia!
sobota, 08 sierpnia 2009 20:26
Po niezwykle trudnym i emocjonującym do ostatniego gwizdka sędziego meczu, piłkarze Polonii Bytom pokonali na wyjeździe Odrę Wodzisław Śląski 1-0 (1-0), jedynego gola dla podopiecznych Jurija Szatałowa strzelił w 9 minucie Miroslav Barčík.

Bramka: Miroslav Barčík w 9 minucie

Odra Wodzisław: Adam Stachowiak - Łukasz Pielorz, Marcin Dymkowski, Jacek Kowalczyk, Marcin Kokoszka - Piotr Piechniak, Marcin Malinowski, Aleksander Kwiek (46' Jacek Kuranty), Bartłomiej Chwalibogowski (46' Marcin Wodecki) - Deivydas Matulevicius, Tomas Radzinevicius (69' Jan Woś).

Polonia Bytom: Wojciech Skaba - Peter Hricko, Adrian Klepczyński, Lukáš Killar, David Kotrys - Miroslav Barčík, Rafał Grzyb, Szymon Sawala (80' Ireneusz Kowalski), Marcin Radzewicz - Marek Bažík (67' Jacek Trzeciak) - Grzegorz Podstawek (65' Piotr Tomasik).

Żółte kartki: Marcin Wodecki, Piotr Piechniak - Szymon Sawala.

Sędzia: Marcin Szulc z Warszawy

Widzów: 3000

Wypowiedzi pomeczowe:

Trener Polonii, Jurij Szatałow: "Cieszy mnie oczywiście wygrana na wyjeździe. Mniej mogę być zadowolony z gry mojej drużyny. Szczególnie w drugiej połowie mieliśmy problemy z wyprowadzeniem akcji z własnej połowy."

Trener Odry, Ryszard Wieczorek: "Rozumiem frustracje kibiców. Nie tak to miało wyglądać. Zespół pogubił pewne wartości, przede wszystkim zabrakło skuteczności. Nie można jednak drużyny dołować."

źródło: własne/onet.pl