GKS Radziechowy-Wieprz - Polonia Bytom 4-1 (3-1)
niedziela, 05 listopada 2017 09:41

W rozegranym wczoraj meczu 13. kolejki Haiz IV Ligi, Polonia Bytom przegrała na wyjeździe z GKS-em Radziechowy-Wieprz1-4 (1-3). Bytomianie wyszli na prowadzenie w 15 minucie, trafienie samobójcze zaliczył Piotr Pindel, niestety później gospodarze trafiali już do właściwej bramki. Dwukrotnie Marcina Suchańskiego pokonał Grzegorz Szymański, w 23 i 72 minucie, po jednym golu dołożyli Marcin Dudka w 35 minucie oraz Szymon Bartek w 38 minucie spotkania.

Polonia Bytom: Marcin Suchański - Dawid Skrzypiński, Krzysztof Markowski, Norbert Radkiewicz, Marcel Czypionka (71' Szymon Wojtkowiak) - Jarosław Czernysz (56' Tomasz Pośpiech), Wojciech Mróz, Szymon Ignacek, Hubert Tylec - Marcin Lachowski, Arkadiusz Kowalczyk

sędziował: Rafał Rokosz
widzów: 0 (mecz bez udziału publiczności)