Polonia Bytom - MKS Lędziny 3-3 (2-2)
niedziela, 12 listopada 2017 15:11

W rozegranym wczoraj meczu 14. kolejki piłkarskiej Haiz IV ligi, Polonia Bytom zaledwie zremisowała z outsiderem rozgrywek, MKS-em Lędziny 3-3 (2-2). Mecz rozpoczął się fatalnie dla drużyny Jacka Trzeciaka, już 8 minucie samobójcze trafienie zaliczył Dawid Skrzypiński, na szczęście gospodarze szybko odpowiedzieli, w 10 minucie bramkę na 1-1 strzelił kapitan Marcin Lachowski, a już w 13 minucie na 2-1 podwyższył Szymon Wojtkowiak. Niestety w 45 minucie wyrównał Adam Mateja i do przerwy był remis. Druga odsłona spotkania zaczęła się.. od ataków gości, jednak nie udało im się wykorzystać żadnej z kilku dogodnych sytuacji, a że niewykorzystane sytuacje się mszczą to.. w 62 minucie na 3-2 bramkę strzelił Marcin Lachowski. Niestety goście znów wyrównali, po fatalnym błędzie Marcina Suchańskiego, w 79 minucie spotkania Antoni Turczyński, praktycznie do pustej bramki skierował piłkę. Huraganowe ataki niebiesko-czerwonych nie przyniosły już rozstrzygnięcia i sensacja stała się faktem. 3-3. KOMPROMITACJA bytomskiego zespołu.

Polonia Bytom: Marcin Suchański - Dawid Skrzypiński, Wojciech Mróz, Krzysztof Markowski, Kamil Skrzypiński - Jarosław Czernysz (61' Tomasz Pośpiech), Szymon Ignacek, Marcin Lachowski, Hubert Tylec - Szymon Wojtkowiak (58' Michał Chrabąszcz), Arkadiusz Kowalczyk

żółte kartki: Mróz, Wojtkowiak, Tylec - Roszak
widzów: ok 250
sędziował: Lech Malinowski z Częstochowy