Odra Centrum Wodzisław Śląski - Polonia Bytom 2-2 (0-1)
czwartek, 19 kwietnia 2018 08:52

W rozegranym wczoraj zaległym meczu 16. kolejki piłkarskiej Haiz IV ligi, Polonia Bytom zremisowała na wyjeździe z MKP Odrą Centrum Wodzisław Śląski 2-2 (0-1). Bramki dla bytomian strzelali: Jarosław Czernysz w 18 minucie oraz Bartosz Giełażyn w 70 minucie spotkania, dla gospodarzy trafiali: Jakub Panic w 56 minucie z rzutu karnego oraz Marcin Oślizłok w 60 minucie meczu. Brawa dla drużyny za cenny punkt z trudnym rywalem, ale w niedzielę walczymy na Olimpie o pełną pulę!

Polonia Bytom: Patryk Król – Krzysztof Hałgas, Krzysztof Markowski, Andrzej Buchcik, Marcin Radzewicz – Jarosław Czernysz (72' Arkadiusz Kowalczyk), Wojciech Mróz (68' Michał Chrabąszcz), Szymon Ignacek, Sopel Aleksander (46' Bartosz Giełażyn), Hubert Tylec – Lachowski Marcin

żółte kartki: Stachurski, Krupiński - Kowalczyk