Polonia Bytom - Unia Racibórz 2-3 (0-0)
niedziela, 10 czerwca 2018 10:57

W rozegranym wczoraj meczu ostatniej, 30. kolejki Haiz IV Ligi, Polonia Bytom przegrała na własnym boisku z Unią Racibórz 2-3 (0-0). Dla bytomian gole strzelali: Szymon Wojtkowiak w 51 minucie i Krzysztof Markowski w 74 minucie, natomiast dla gości bramki zdobyli: Jonatan Domin w 58 minucie oraz Paweł Woniakowski w 85 i 86 minucie spotkania. Polonia mecz kończyła w dziesiątkę, w 68 minucie czerwoną kartkę, w konsekwencji dwóch żółtych, otrzymał Michał Szal. Zwycięstwo dało gościom upragnione utrzymanie, natomiast Polonia zaczyna misję "baraże z Radzionkowem".

Polonia Bytom: Patryk Król - Wojciech Mróz (46' Marcin Radzewicz), Norbert Radkiewicz (46' Krzysztof Markowski), Michał Szal, Dawid Skrzypiński - Hałgas Krzysztof (46' Marcin Lachowski), Sebastian Dudek (56' Kacper Stachoń), Tomasz Pośpiech (74' Szymon Lewicki), Arkadiusz Kowalczyk (59' Mariusz Fornalczyk), Marcel Czypionka - Szymon Wojtkowiak (54' Bartosz Giełażyn)

żółte kartki: Szal - Chałupiński
czerwona kartka: Szal, w 68 minucie
sędziował: Leszek Lewandowski z Gliwic
widzów: ok. 850