Sparing: Polonia Bytom vs Stal Brzeg 1-0 (0-0)
niedziela, 22 lipca 2018 07:19

Wczoraj drużyna Polonii Bytom rozegrała kolejny mecz sparingowy, tym razem rywalem była III-ligowa Stal Brzeg. Kolejny raz górą był zespół Marcina Domagały, który wygrał 1-0 (0-0) po golu w 85 minucie Marcina Lachowskiego. Z tego miejsca serdecznie pozdrawiamy trenera rywali, naszego byłego napastnika Grzegorza Podstawka.

Polonia Bytom: testowany - Marcin Lachowski, Dominik Wawrzyn, Andrzej Buchcik - testowany, Łukasz Matusiak, Norbert Bębenek, Przemysław Szkatuła - Jarosław Czernysz, Bartosz Giełażyn, Krzysztof Hałgas

Zawodnicy rezerwowi, którzy wystąpili w drugiej połowie spotkania: Patryk Król, Dawid Skrzypiński, Szymon Lewicki, Marcel Czypionka, Tomasz Pośpiech, Szymon Wojtkowiak, Arkadiusz Brzozowski, Mateusz Skworc oraz zawodnicy testowani

źródło: poloniabytom.com.pl