PP: Odra Miasteczko Śląskie vs Polonia Bytom 0-4 (0-1)
środa, 22 sierpnia 2018 18:29

W zakończonym przed kilkoma minutami meczu 1. rundy Pucharu Polski podokręgu Bytom, Polonia Bytom wygrała z Odrą Miasteczko Śląskie 4-0 (1-0). Gospodarzem spotkania formalnie byli rywale, jednak spotkanie zostało rozegrane w Bytomiu przy ul. Olimpijskiej. Gole dla zespołu Marcina Domagały strzelali: Szymon Wojtkowiak w 41 i 70 minucie, Dawid Skrzypiński w 67 minucie oraz Mariusz Przybylski z rzutu karnego w 87 minucie meczu.

Polonia Bytom: Kamil Solik - Dawid Skrzypiński, Sebastian Kubik, Andrzej Buchcik (46' Marcin Ganczarczyk) - Tomasz Pośpiech, Maciej Borycka (46' Norbert Bębenek), Mariusz Przybylski, Marcel Czypionka - Mariusz Fornalczyk (58' Jarosław Czernysz), Szymon Wojtkowiak, Krzysztof Hałgas (75' Szymon Lewicki)