Raków II Częstochowa - Polonia Bytom 1-5 (0-3)
sobota, 25 sierpnia 2018 18:44

W meczu 4. kolejki piłkarskiej Haiz IV ligi, Polonia Bytom wygrała na wyjeździe z Rakowem II Częstochowa aż 5-1 (3-0). Hat-trickiem w spotkaniu popisał się Bartosz Giełażyn, trafiając do bramki rywala w 19, 21 i 69 minucie, pozostałe trafienia zaliczyli Marcin Lachowski w 6 minucie oraz Andrzej Buchcik w 72 minucie spotkania, dla gospodarzy gola zdobył Adam Czerkas, 65 minucie, z rzutu karnego.

Polonia Bytom: Maciej Wierzbicki - Andrzej Buchcik (76' Sebastian Kubik), Marcin Lachowski, Marcin Ganczarczyk - Dominik Budzik, Łukasz Matusiak, Norbert Bębenek (67' Krzysztof Hałgas), Przemysław Szkatuła - Jarosław Czernysz (60' Maciej Borycka), Bartosz Giełażyn, Sławomir Musiolik (80' Dawid Skrzypiński)

żółte kartki: Czerkas, Listkowski - Lachowski, Buchcik, Bębenek, Hałgas
sędziował: Tomasz Izydorczyk z Ornontowic
widzów: 0 (spotkanie bez publiczności)

źródło: własne/poloniabytom.com.pl