Polonia II Bytom - LKS Orzel Bobrowniki 7-1 (2-0)
niedziela, 26 sierpnia 2018 08:55

W rozegranym wczoraj meczu 2. kolejki piłkarskiej Klasy B, Polonia II Bytom rozgromiła LKS Orzeł Bobrowniki aż 7-1 (2-0). Bramki dla drugiej drużyny Polonii strzelali: Jan Gawkowski w 36 minucie, Przemysław Bąk w 54 i 83 minucie, Szymon Lewicki w 56 minucie, Kamil Saternus w 63 minucie, ponadto w 44 minucie goście strzelili bramkę samobójczą. Bytomianie kończyli mecz w niepełnym zestawieniu, ponieważ w 79 minucie czerwoną kartkę otrzymał Tomasz Pośpiech. Spotkanie rozegrano na boisku ze sztuczną nawierzchnią przy ul. Olimpijskiej. Kolejny mecz podopieczni Janusza Małka rozegrają na wyjeździe, 2 września o godzinie 17:00, z rezerwami Czarnych Kozłowa Góra.

Polonia II Bytom: Kamil Solik - Szymon Lewicki, Radosław Bośniacki (60' Patryk Skawiński), Bartłomiej Maźniak, Oskar Dzikiewicz (46' Filip Borowiec) - Tomasz Pośpiech, Mariusz Fornalczyk, Jonasz Madeja (60' Witold Górak), Przemysław Bąk, Paweł Prochota - Jan Gawkowski (60' Kamil Saternus)

żółte kartki: Bryliński, Knapik, Białas, Żyrek, Wolny - Prochota
czerwona kartka: Tomasz Pośpiech, w 79 minucie