Polonia Bytom - Warta Zawiercie 0-3 (0-1)
sobota, 15 września 2018 17:59

Déjà vu? Drugi mecz z rzędu Polonia Bytom przegrywa 0-3! Tym razem zespół Marcina Domagaly został pokonany przez Wartę Zawiercie, w domowym spotkaniu 7. kolejki piłkarskiej Haiz IV Ligi. Spotkanie rozpoczęło się fatalnie dla bytomian, już w 2. minucie czerwoną kartkę otrzymał bramkarz, Maciej Wierzbicki, za zagranie piłki ręką poza polem karnym, a dalej było jeszcze gorzej. W 38 minucie bramkę z rzutu karnego strzelił Damian Adamiecki, w 55 minucie podwyższył na 2-0 Marcin Smarzyński, a w 68 minucie goście ustalili wynik.

Polonia Bytom: Maciej Wierzbicki - Marcin Ganczarczyk (60' Andrzej Buchcik), Marcin Lachowski, Norbert Radkiewicz - Dominik Budzik, Łukasz Matusiak, Mariusz Przybylski (31' Norbert Bębenek), Przemysław Szkatuła (3' Patryk Król) - Sławomir Musiolik (72' Dawid Skrzypiński), Bartosz Giełażyn, Jarosław Czernysz (66' Tomasz Pośpiech)

żółte kartki: Musiolik, Radkiewicz, Matusiak, Bębenek, Pośpiech - Bartusiak, Smarzyński, Klama, Janosz, Grim
czerwona kartka: Wierzbicki (2' minuta)