MKS Myszków - Polonia Bytom 0-5 (0-1)
poniedziałek, 24 września 2018 13:32

W rozegranym w minioną sobotę meczu 8. kolejki piłkarskiej Haiz IV Ligi, Polonia Bytom w pięknym stylu wygrała na wyjeździe z MKS-em Myszków aż 5-0 (1-0)! Strzelanie dla niebiesko-czerwonych rozpoczął w 16 minucie z rzutu karnego Marcin Lachowski, resztę bramek poloniści zdobyli już po przerwie, a trafiali do siatki rywala: Tomasz Pośpiech w 52 minucie, w 63 minucie bramkę samobójczą strzelił obrońca gospodarzy Mateusz Borys, w 75 minucie podwyższył Jarosław Czernysz, a wynik na 5-0 ustalił w 89 minucie Łukasz Matusiak. Brawa dla zespołu, tylko takie wyniki chcemy oglądać!

Polonia Bytom: Patryk Król - Dominik Budzik (66' Dawid Skrzypiński), Andrzej Buchcik, Norbert Radkiewicz, Przemysław Szkatuła - Norbert Bębenek (78' Maciej Borycka), Łukasz Matusiak, Tomasz Pośpiech (73' Jarosław Czernysz), Marcin Lachowski (80' Marcel Czypionka), Sławomir Musiolik - Bartosz Giełażyn

żółte kartki: Lachowski, Szkatuła, Musiolik

źródło: własne/Polonia Bytom