Polonia II Bytom vs Górnik II Bobrowniki Śląskie 6-2 (0-1)
poniedziałek, 15 października 2018 07:43

W rozegranym we wczorajsze popołudnie meczu 10. kolejki piłkarskiej Klasy B, grupy Bytom, Polonia II Bytom pokonała u siebie Górnik II Bobrowniki Śląskie aż 6-2 (0-1). Gole dla zespołu Janusza Małka strzelali: Jan Dral w 57 minucie, Marcel Czypionka w 61, 73 i 90 minucie, Marcin Ganczarczyk w 63 minucie oraz Marcel Kapinos w 72 minucie spotkania, dla goście bramki zdobyli: Szymon Badura w 38 minucie oraz Aleksander Skandy w 64 minucie meczu. W następnej kolejce, drużyna rezerw zagra na wyjeździe z Iskrą Połomia.

Polonia II Bytom: Mateusz Zaryło - Radosław Bośniacki, Dominik Szurka (57' Arkadiusz Machnik), Marcin Ganczarczyk, Marcel Czypionka - Jan Dral, Błażej Czaicki (46' Marcel Kapinos), Artur Gajewski, Paweł Leksy, Witold Górak - Jarosław Czernysz