Polonia II Bytom vs Przyszłość Nowe Chechło 4-0 (1-0)
wtorek, 30 października 2018 10:59

W minioną niedzielę Polonia II Bytom wygrała u siebie w ramach 12. kolejki piłkarskiej Klasy B z Przyszłością Nowe Chechło 4-0 (1-0). Gole dla podopiecznych Janusza Małka strzelali: Artur Gajewski w 22 minucie, Daniel Płaczek w 48 minucie, Patryk Król w 53 minucie (który w II połowie grał w ataku), a wynik ustalił w 75 minucie... Marcin Wajs, z zespołu gości, strzałem samobójczym. Następny mecz rezerwy rozegrają na wyjeździe ze Zgodą Repty Śląskie, w sobotę o 14:00.

Polonia II Bytom: Patryk Król - Marcin Ganczarczyk, Filip Borowiec (46' Damian Gierat), Artur Gajewski, Arkadiusz Machnik - Dawid Skrzypiński, Maciej Borycka, Paweł Leksy, Witold Górak, Daniel Płaczek - Marcel Kapinos (46' Mateusz Zaryło)

żółte kartki: Ganczarczyk - Garczarczyk, Włodarczyk