RKS Grodziec vs Polonia Bytom 1-2 (1-1)
sobota, 03 listopada 2018 15:56

W zakończonym przed kilkoma chwilami hitowym meczu 14. kolejki piłkarskiej Haiz IV Ligi, Polonia Bytom wygrała na wyjeździe z RKS-em Grodziec 2-1 (1-1)!!! Prowadzenie dla bytomian już w 6 minucie dał Andrzej Buchcik, strzelając głową po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, gospodarze niestety wyrównali w 23 minucie za sprawą Kamila Zalewskiego. Jednak ostatnie słowo należało do niebiesko-czerwonych, a dokładnie do niezawodnego kapitana "Królowej Śląska", Marcina Lachowskiego, który w 84 minucie pięknym strzałem z rzutu wolnego, z około 25 metrów zapewnił drużynie Marcina Domagały zwycięstwo i bardzo ważne 3 punkty!!! Brawo "Lacha"! Brawo drużyna! Za tydzień walka na maxa ze Śląskiem Świętochłowice! WSZYSCY NA SZOMBRY 10 listopada!!!

Polonia Bytom: Maciej Wierzbicki - Andrzej Buchcik, Norbert Radkiewicz, Dominik Budzik, Przemysław Szkatuła - Tomasz Pośpiech (46' Jarosław Czernysz), Łukasz Matusiak (81' Norbert Bębenek), Marcel Czypionka (70' Maciej Borycka), Marcin Lachowski (90 Mariusz Przybylski), Sławomir Musiolik - Bartosz Giełażyn (59' Krzysztof Hałgas)

żółte kartki: Buchcik - Stanisławski, Zalewski, Mrozek
sędziował: Mariusz Goriwoda z Gliwic
widzów: 0 - mecz bez udziału publiczności

źródło: własne/Polonia Bytom