Sparing: Polonia Bytom vs Unia Racibórz 7-0 (4-0)
sobota, 26 stycznia 2019 12:55

W pierwszym meczu sparingowym tej zimy Polonia Bytom rozgromiła dziewiąty zespół po rundzie jesiennej drugiej grupy Haiz IV Ligi, Unię Racibórz, aż 7-0 (4-0)!!! Bramki dla zespołu prowadzonego przez Marcina Domagałę strzelali: Patryk Stefański w 23 i 25 minucie, Marcin Lachowski w 37 (z rzutu karnego) i 40 minucie, Norbert Bębenek w 78 (z rzutu karnego), Marcel Czypionka w 80, a wynik ustalił w 81 minucie zawodnik testowany. Spotkanie zostało rozegrane na boisku ze sztuczną nawierzchnią przy ul. Piłkarskiej.

Polonia Bytom
Patryk Król - Sebastian Kubik, Dominik Budzik, zawodnik testowany, Marcin Ganczarczyk - Norbert Bębenek, Łukasz Matusiak, zawodnik testowany, Krzysztof Hałgas - Marcin Lachowski, Patryk Stefański

w II grali również: Maciej Wierzbicki, Kamil Skrzypiński, Marcel Czypionka, Maciej Borycka, Mariusz Fornalczyk oraz zawodnicy testowani

źródło: własne/PB