Sparing: Polonia Bytom vs Wilki Wilcza 2-1 (0-0)
środa, 06 lutego 2019 20:12

W rozegranym dzisiaj o godzinie 17:00 meczu sparingowym Polonia Bytom wygrała u siebie z LKS-em Wilki Wilcza 2-1 (0-0). Strzelanie w meczu rozpoczęli goście, w 56 minucie, zaskakując defensywę zespołu Marcina Domagały, szybko wyrównali jednak niebiesko-czerwoni za sprawą Kamila Skrzypińskiego, w 64 minucie, a wynik ustalił w 77 minucie spotkania Maciej Borycka. Nasz dzisiejszy sparingpartner po rundzie jesiennej zajmuje 13. miejsce w II grupie śląskiej Haiz IV ligi.

Polonia Bytom:
Kamil Solik - Wojciech Mróz, Łukasz Matusiak, zawodnik testowany, Sebastian Kubik - Norbert Bębenek, Dominik Budzik, Maciej Borycka, Krzysztof Hałgas - Marcin Lachowski, Patryk Stefański
W drugiej połowie wystąpili: Kamil Skrzypiński, Tomasz Pośpiech, Andrzej Buchcik, Marcel Czypionka oraz zawodnicy testowani

źródło: własne/Polonia Bytom