Nasi na wypożyczeniu - kolejna dawka informacji
niedziela, 23 sierpnia 2009 20:35
Do listy wypożyczonych z Polonii Bytom zawodników dołączył 21-letni obrońca, Adrian Chomiuk, w obecnych rozgrywkach będzie grać w III-ligowym MKS-ie Mielnik. Poprzedni sezon "Adi" również spędził na wypożyczeniu, jesienią grał w Kolejarzu Stróże, natomiast wiosną reprezentował barwy Polonii Słubice. Poniżej prezentujemy, jak radzili sobie nasi gracze w minionym tygodniu.

Seweryn Kiełpin - bramkarz

Wypożyczony do II-ligowego Ruchu Radzionków

Po raz 4 w tym sezonie II ligi, Kiełpin zachował czyste konto, tym razem przeciwnikiem było Zagłębie Sosnowiec, a w wyjazdowym meczu padł bezbramkowy remis.

Rafał Jarzombek - bramkarz

Wypożyczony do II-ligowej Unii Janikowo

II-ligowa Unia przegrała trzecie spotkanie z rzędu, niestety nie posiadamy informacji o składzie Unii.

Adrian Chomiuk - obrońca

Wypożyczony do III-ligowego MKS-u Mielnik

Chomiuk jest podstawowym zawodnikiem swojej drużyny, wystąpił we wszystkich 3 ligowych spotkaniach swojej drużyny, przebywając na boisku 3 razy pełne 90 minut.

Mateusz Kamiński - obrońca

Wypożyczony do I-ligowego GKS-Katowice

I-ligowy GKS trochę niespodziewanie tylko zremisował u siebie z Górnikiem Łęczna 0-0, Kamiński rozegrał całe spotkanie.

Marcel Surowiak - obrońca

Wypożyczony do I-ligowego MKS-u Kluczbork

I-ligowy MKS został rozgromiony w Nowym Sączu przez miejscową Sandecję aż 4-0! Surowiak rozegrał cały mecz,

Dawid Szufryn - obrońca

Wypożyczony do II-ligowego Kolejarza Stróże

II-ligowy Kolejarz w ostatnich dniach rozegrał 2 spotkania, zaległe w Jastrzębiu, które goście wygrali 1-0. Zaliczyli także porażkę na własnym boisku 1-2, z Okocimskim Brzesko. Szufryn zagrał w obydwu meczach, został także w obydwu ukarany żółtą kartką.

Maciej Bębenek - pomocnik

Wypożyczony do I-ligowej Sandecji Nowy Sącz

Sandecja wygrała swoje spotkanie 4-0 z Kluczborkiem, Bębenek przebywał na boisku przez 81 minut, przy golu na 4-0 zaliczył asystę.