Sparing: Polonia Bytom vs Porawie Wiekszyca 3-0 (2-0)
sobota, 27 lipca 2019 14:02

W ostatnim tego lata meczu sparingowym, Polonia Bytom wygrała u siebie z IV-ligowym LKS-em Porawie Większyca 3-0 (2-0). Gole dla zespołu prowadzonego przez Kamila Rakoczego strzelali dziś: Jarosław Czernysz w 23 minucie, Dominik Budzik w 38 minucie oraz Kamil Skrzypiński w 75 minucie spotkania. Najbliższe spotkanie niebiesko-czerwoni zagrają już w ramach rozgrywek o mistrzostwo III ligi, 4 sierpnia rywalem będzie Foto-Higiena Gać. Wszyscy na Szombry!

Polonia Bytom
: Maciej Wierzbicki (46' Dawid Gargasz) - Dominik Budzik (46' zawodnik testowany), Michał Bedronka (46' Adam Fic), Łukasz Matusiak (46' Norbert Radkiewicz), Krzysztof Hałgas (46' Jakub Belica) - Szymon Małecki (46' Kamil Skrzypiński), Jakub Czajkowski (46' Dominik Konieczny), Dawid Krzemień (46' Tomasz Pośpiech), Przemysław Mizgała (46' Marcin Lachowski), Jarosław Czernysz (46' Mariusz Fornalczyk) - Patryk Stefański (46' Piotr Makowski)

źródło: własne/poloniabytom.com.pl