Polonia Bytom - Foto-Higiena Gać 1-2 (1-0)
sobota, 03 sierpnia 2019 22:12

W meczu 1. kolejki piłkarskiej III ligi, grupy III, Polonia Bytom przegrała u siebie z Foto-Higieną Gać 1-2 (1-0). Mecz dla podopiecznych Kamila Rakoczego rozpoczął się rewelacyjnie, już w 10 minucie rzut karny na bramkę zamienił Marcin Lachowski. Niestety w drugiej połowie meczu do siatki trafiali tylko piłkarze gości, w 54 minucie z rzutu wolnego trafił Tobiasz Jarczak, a w 80 minucie wynik ustalił pięknym uderzeniem z dystansu Marcin Przybylski. Goście od 58 minuty grali w osłabieniu, czerwoną kartkę otrzymał Michał Bartkowiak, ale niestety na nic się to zdało, świetnie dysponowany w bramce rywali był Marcin Gąsiorowski. I porażka na inaugurację stała się faktem. "Czy wygrywasz czy nie..."

Polonia Bytom: Maciej Wierzbicki - Dominik Budzik, Michał Bedronka, Łukasz Matusiak, Krzysztof Hałgas (88' Przemysław Mizgała) - Szymon Małecki (62' Mariusz Fornalczyk), Jakub Czajkowski, Dawid Krzemień (80' Piotr Makowski), Jarosław Czernysz (74' Tomasz Pośpiech) - Marcin Lachowski, Patryk Stefański

żółte kartki: Budzik, Małecki, Czajkowski, Fornalczyk - Piórecki, Gąsiorowski, Bartkowiak, Buryło
czerwona kartka: Michał Bartkowiak (58' za druga żółta)
sędziował: Szymon Łężny z Kluczborka
widzów: ok 700