PP: Czarni Kozłowa Góra - Polonia Bytom 1-4 (1-2)
czwartek, 15 sierpnia 2019 08:03

W rozegranym wczoraj meczu 1. rundy Pucharu Polski podokręgu Bytom, Polonia Bytom wygrała z Czarnymi Kozłowa Góra 4-1 (2-1). Bramki dla zespołu Kamila Rakoczego strzelali: Dominik Konieczny w 13 minucie, Jakub Belica w 34 minucie, Jonasz Madeja w 52 minucie oraz Patryk Stefański w 55 minucie spotkania dla rywali jedyne trafienie zanotował w 27 minucie spotkania Dawid Wypych. Spotkanie rozegrano w Bytomiu przy ul. Olimpijskiej, choć oficjalnie gospodarzem była drużyna z Piekar Śląskich.

Czarni Kozłowa Góra: Patryk Kocent - Artur Skutnik, Marcin Wieczorek, Mateusz Guldziński, Tomasz Kwaśniewski (65' Sebastian Gawlyta), Bartłomiej Lizurek, Szymon Cieślik, Dawid Wypych (65' Michał Joszki), Wojciech Franiel, Denis Kurzac (50' Mateusz Róża), Sebastian Sprot (75' Michał Saternus)

Polonia Bytom: Dawid Gargasz (65' Krzysztof Kamiński) - Dawid Kozicki, Łukasz Matusiak, Adam Fic, Jakub Belica (65' Kacper Kościecha) - Kamil Skrzypiński, Wojciech Mróz (60' Arkadiusz Machnik), Dariusz Łucki (65' Mikołaj Borowiec), Dominik Konieczny (46' Artur Gajewski), Tomasz Pośpiech (46' Jonasz Madeja) - Patryk Stefański

żółte kartki: Wieczorek, Skutnik
widzów: 0 (mecz bez udziału publiczności)