Polonia Bytom - Miedź II Legnica 2-4 (0-2)
poniedziałek, 16 września 2019 15:10

W meczu 7. kolejki piłkarskiej III ligi, Polonia Bytom przegrała w minioną sobotę u siebie z Miedzią II Legnica4-2 (2-0). Dla zespołu prowadzonego przez Kamila Rakoczego gole strzelali: Mariusz Fornalczyk w 66 minucie oraz Marcin Lachowski w 90 minucie, natomiast dla gości trafiali: Hubert Antkowiak w 39 minucie, Marcin Garuch w 45 minucie (z rzutu karnego), Daniel Smuga w 74 minucie oraz Mateusz Zatwarnicki w 79 minucie meczu.

Polonia Bytom: Dawid Gargasz - Dominik Budzik, Michał Bedronka, Adam Fic, Wojciech Mróz (70' Jakub Belica) - Filip Żagiel, Jakub Czajkowski (62' Łukasz Matusiak), Dawid Krzemień (46' Mariusz Fornalczyk), Jarosław Czernysz (75' Tomasz Pośpiech) - Patryk Stefański, Marcin Lachowski

żółte kartki: Mróz - Antkowiak, Zatwarnicki, Czarniecki
sędziował: Maciej Mikołajewski ze Świebodzina
widzów: ok 500