Polonia Bytom - LZS Starowice Dolne 4-1 (2-0)
poniedziałek, 04 listopada 2019 09:10

W rozegranym w minioną sobotę meczu w ramach 14. kolejki piłkarskiej III ligi, grupy III, Polonia Bytom wygrała u siebie z outsiderem ligi, LZS-em Starowice Dolne 4-1 (2-0). Zwycięstwo powinno być o wiele bardziej okazałe, ale sędziowie nie mieli swojego dnia, dopatrując się pozycji spalonych w absurdalnych sytuacjach, do tego bardzo dobre spotkanie rozegrał golkiper gości, Kacper Majchrowski. Dla zespołu Kamila Rakoczego gole strzelali: Norbert Radkiewicz w 11 minucie, Patryk Stefański w 28 minucie oraz Tomasz Pośpiech w 67 i 92 minucie, dla gości honorowe trafienie zdobył Dennis Gordzielik, w 90 minucie spotkania.

Polonia Bytom: Maciej Wierzbicki - Dominik Budzik, Michał Bedronka, Norbert Radkiewicz, Kamil Skrzypiński - Mariusz Fornalczyk (65' Tomasz Pośpiech), Jakub Czajkowski (46' Dominik Konieczny), Dawid Krzemień (75' Piotr Makowski), Filip Żagiel (58' Jarosław Czernysz) - Marcin Lachowski, Patryk Stefański

żółta kartka: Majchrowski
sędziował: Radosław Kasprzyk z Wrocławia
widzów: ok. 300