ME: Polonia - Legia 1-2
sobota, 29 sierpnia 2009 13:57
W zakończonym przed kilkoma minutami spotkaniu o Mistrzostwo Młodej Ekstraklasy pomiędzy Polonią Bytom i Legią Warszawa, górą goście, którzy wygrali 2-1 (0-0). Jedynego gola dla niebiesko-czerwonych strzelił Piotr Konieczny w 47 minucie.

Bramki: Piotr Konieczny w 47 minucie - Ariel Borysiuk w 60 minucie oraz Piotr Wasikowski w 82 minucie meczu

Polonia Bytom ME: Augustyn - Nazar (46' Dzionsko), Urbaniak (85' Franiel), Stanicki, Kulpaka - Królikowski, Niewiedział (85' Kucharczyk), Świerczok (88' Majsner), Dreszer - Ślifirczyk - Zieliński (46' Konieczny)

Legia Warszawa ME: Gostomski - Breś, Augustyniak, Bozień, Tomczyk - Małkowski (64' Górski), Koziera, Borysiuk, Banasiak (85' Rajczak) - Kosecki (64' Wasikowski), Trochim

Żółte kartki: Małkowski, Wasikowski

Robert Królikowski walczy o piłkę z zawodnikami Legii

Warto odnotować, że po dłuższej przerwie spowodowanej kontuzją, po raz pierwszy na boisku zaprezentował się Michał Zieliński. Grał jedynie w pierwszej połowie, jednak był wyróżniającym się piłkarzem zespołu.