Sparing: Polonia Bytom vs Drama Zbrosławice 2-2 (0-2)
piątek, 10 lipca 2020 13:46

Wczoraj popołudniu Polonia Bytom rozegrała pierwszy tego lata mecz sparingowy przed sezonem 2020/2021, rywalem zespołu Kamila Rakoczego był czwartoligowy LKS Drama Zbrosławice. Niebiesko-czerwoni wystąpili w mocno eksperymentalnym zestawieniu, w skład którego weszli głównie juniorzy oraz zawodnicy testowani. Spotkanie zakończyło się remisem 2-2 (0-2), dla bytomian gole strzelali: Bartłomiej Maźniak w 65 minucie oraz Mateusz Anklewicz w 81 minucie meczu (z rzutu karnego).

Polonia Bytom: Michał Subczyński - Oskar Dzikiewicz, Leon Fulianty, Wojciech Mróz, Dawid Kozicki, Dawid Froncek, Mateusz Anklewicz, Łukasz Piontek, Dawid Chojnowski, Bartłomiej Maźniak, Denis Bardl, Kamil Wójcik, Robert Chwastek oraz zawodnicy testowani