Sparing: Hutnik Kraków vs Polonia Bytom 2-3 (1-2)
sobota, 15 sierpnia 2020 16:37

Pracowite dni, mimo odwołanych meczów ligowych, mają ostatnio niebiesko-czerwoni, wczoraj sparing z Szombierkami Bytom, dziś sparing z beniaminkiem II ligi, Hutnikiem Kraków. Podopieczni Kamila Rakoczego również i dziś pokazali się ze świetnej strony i wygrali z wyżej notowanym rywalem 3-2 (2-1). Gole dla bytomian strzelali: Adam Żak w 3 minucie, Filip Żagiel w 26 minucie oraz Michał Bedronka w 50 minucie sparingu. Dla drugoligowca do siatki trafiali: Dominik Konieczny (samobój) w 39 minucie oraz Piotr Stawarczyk w 70 minucie, z rzutu karnego. Spotkanie rozegrano w Krynicy Zdrój.

Polonia Bytom: Krzysztof Kamiński (71' Dominik Brzozowski) - Dawid Krzemień, Jakub Belica (70' Kacper Czajkowski), Michał Bedronka (70' Norbert Radkiewicz), Krzysztof Hałgas (70' Kajetan Frankowski) - Robert Chwastek (55' Tomasz Pośpiech), Dominik Konieczny (70' Jacek Wuwer), Patryk Stefański (70' Wojciech Mróz), Jakub Wróbel (63' Marcin Lachowski), Filip Żagiel (70' Grzegorz Ochwat) - Adam Żak (70' Denis Bardl)