Polonia Bytom - Gwarek Tarnowskie Góry 7-0 (7-0)
czwartek, 15 października 2020 09:44

W rozegranym wczoraj meczu zaległej 2. kolejki piłkarskiej III ligi grupy III, Polonia Bytom rozgromiła u siebie Gwarek Tarnowskie Góry7-0 (7-0)!!! Co najciekawsze wszystkie bramki padły w pierwszej odsłonie spotkania! I tak do siatki trafiali: czterokrotnie (!!!!) Adam Żak, w 17, 21, 24 i 34 minucie, Patryk Stefański w 40 minucie, Filip Żagiel w 42 minucie oraz Kajetan Frankowski w 45 minucie spotkania. Warto w tym miejscu nadmienić, że przy wszystkich czterech bramkach Adam Żaka, asystował Patryk Stefański! Druga połowa goli już niestety nie przyniosła, a okazji kilka było, choć... głównie ze strony gości, którzy byli mocno zdeterminowani, żeby zmniejszyć rozmiary porażki, jednak całkiem nieźle w bramce spisywał się Dominik Brzozowski. Wielkie brawa dla zespołu za ten piękny wynik!

Polonia Bytom: Dominik Brzozowski - Dominik Budzik, Michał Bedronka, Norbert Radkiewicz (46' Kacper Czajkowski), Krzysztof Hałgas - Filip Żagiel (63' Grzegorz Ochwat), Jacek Wuwer, Dominik Konieczny (63' Dawid Krzemień), Patryk Stefański, Kajetan Frankowski (63' Robert Chwastek) - Adam Żak (46' Marcin Lachowski)

żółte kartki: Konieczny, Stefański - Pipia
sędziował: Szymon Stefański z Sosnowca
widzów: ok 200