Zagłębie II Lubin - Polonia Bytom 2-0 (1-0)
sobota, 17 października 2020 14:56

W zakończonym przed chwilą meczu 13. kolejki piłkarskiej III ligi grupy III, Polonia Bytom przegrała na wyjeździe z Zagłębiem Lubin 2-0 (1-0). Gole dla gospodarzy strzelali dziś: Bartosz Zynek w 12 minucie oraz Daniel Dudziński w 83 minucie. Niestety już od 38 minuty niebiesko-czerwoni grali w niepełnym składzie, gdyż czerwoną kartkę za bezsensowny faul otrzymał bramkarz Dominik Brzozowski. Panowie: za tydzień rehabilitacja z Foto-Higieną!

Polonia Bytom: Dominik Brzozowski - Dominik Budzik, Michał Bedronka, Norbert Radkiewicz, Krzysztof Hałgas (42' Dawid Gargasz) - Filip Żagiel, Jacek Wuwer (77' Jakub Belica), Dominik Konieczny (42' Jakub Wróbel), Patryk Stefański (66 Robert Chwastek), Kajetan Frankowski - Adam Żak (77' Dawid Krzemień)

żółte kartki: Bedronka, Stefański - Bielikow, Zynek
czerwona kartka: Brzozowski w 38 minucie (za faul poza polem karnym)
sędziował: Marek Kukier z Zielonej Góry
widzów: mecz bez publiczności