Foto-Higiena Gać - Polonia Bytom 1-5 (1-5)
sobota, 24 października 2020 20:40

W rozegranym dziś meczu 14. kolejki piłkarskiej III ligi grupy III, Polonia Bytom rozgromiła na wyjeździe Foto-Higienę Gać5-1 (5-1)!!! Gole dla zespołu Kamila Rakoczego strzelali: Adam Żak w 10 i 14 minucie, Dawid Krzemień w 30 minucie, Filip Żagiel w 32 minucie oraz Patryk Stefański w 37 minucie spotkania. Dla gospodarzy honorowe trafienie padło w 23 minucie, jej autorem był Marcin Przybylski. Brawa dla drużyny za piękne zwycięstwo!

Polonia Bytom: Dominik Brzozowski - Dominik Budzik (66' Jakub Belica), Kacper Czajkowski, Norbert Radkiewicz, Krzysztof Hałgas (66' Jakub Wróbel) - Filip Żagiel, Dominik Konieczny (72' Kamil Wójcik), Dawid Krzemień, Patryk Stefański (78' Grzegorz Ochwat), Kajetan Frankowski (78' Robert Chwastek) - Adam Żak

żółte kartki: Krzyśków, Tylki, Tarnov, Piątek - Czajkowski, Konieczny, Wójcik, Belica
sędziował: Przemysław Mielczarek z Kluczborka
widzów: mecz bez udziału publiczności