Sparing: Polonia Bytom vs Wieczysta Kraków 2-3 (2-1)
sobota, 23 stycznia 2021 13:46

W zakończym przed chwilą meczu sparingowym Polonia Bytom przegrała u siebie z liderem krakowskiej Klasy Okręgowej (grupy Kraków II), Wieczystą Kraków 2-3 (2-1). Dla zespołu Kamila Rakoczego gole strzelali: Filip Żagiel w 12 minucie oraz Kamil Bętkowski w 16 minucie, dla gości natomiast trafiali tylko gracze z przeszłością w ekstraklasie, mianowicie: Sławomir Peszko w 43 minucie, Jakub Bąk w 68 minucie oraz Radosław Majewski w 88 minucie. Spotkanie rozegrano na boisku Silesii Miechowice ze sztuczną nawierzchnią, przy ul. Dzierżonia.

Polonia Bytom: Szymon Gniełka - Dominik Budzik (78' Dawid Kozicki), Michał Bedronka (59' Miłosz Pryga), Norbert Radkiewicz (78' Leon Fulianty), Krzysztof Hałgas (46' Kordian Górka) - Filip Żagiel (62' Szymon Gemborys), Jacek Wuwer (72' Kamil Wójcik), Dominik Konieczny (46' Marcin Lachowski), Kamil Bętkowski (46' Patryk Stefański), Michał Rakowiecki (46' Jakub Wróbel) - Damian Celuch (59' Grzegorz Ochwat)