Sparing: Górnik Polkowice vs Polonia Bytom 2-5 (2-2)
piątek, 12 lutego 2021 18:31

W rozegranym dziś w Środzie Śląskiej Polonia Bytom wygrała z drugoligowym Górnikiem Polkowice 5-2 (2-2). Dla zespołu Kamila Rakoczego gole dziś strzelali: Kordian Górka w 6 minucie, Patryk Stefański w 13 minucie (z rzutu karnego), Grzegorz Ochwat w 53 minucie, Norbert Radkiewicz w 64 minucie oraz Dominik Budzik w 81 minucie spotkania. Dla gospodarzy trafił dwukrotnie Mateusz Piątkowski, w 38 i 43 minucie. Co warto odnotować, po rozegraniu 90 minut sztaby szkoleniowe obydwu zespołów zdecydowały o zagraniu 30-minutowej dogrywki, w której zdecydowano się wystawić głównie młodzieżowców, niestety w dodatkowym czasie niebiesko-czerwoni przegrali aż 0-3, gole dla Górnika strzelali: Mateusz Baszak, Adam Mazurowski, Mariusz Szuszkiewicz.

Polonia Bytom: Szymon Gniełka - Dominik Budzik, Michał Bedronka, Norbert Radkiewicz, Krzysztof Hałgas - Filip Żagiel, Jacek Wuwer, Dawid Krzemień (29' Michał Płonka), Patryk Stefański (60' Dawid Krzemień), Kordian Górka - Grzegorz Ochwat

dogrywka: Krzysztof Kamiński - Jan Gawkowski, Leon Fulianty, Dominik Pryga, Kamil Wójcik - Jakub Wróbel, Dominik Konieczny, Marcin Lachowski, Kamin Szczypiński, Kajetan Frankowski - Denis Bard

źródło: własne / Polonia Bytom / Górnik Polkowice