Polonia Bytom - LKS Goczałkowice-Zdrój 3-2 (2-0)
poniedziałek, 05 kwietnia 2021 08:44

W Wielką Sobotę Polonia Bytom w ramach 24. kolejki piłkarskiej III ligi grupy III była gospodarzem w meczu z LKS-em Goczałkowice-Zdrój. Z racji, że przy ul. Olimpijskiej trwa renowacja murawy, spotkanie rozegrano na Stadionie Miejskim przy ul. Frycza-Modrzewskiego. Po niezwykle wyrównanym i zaciętym meczu cieszyli się z kompletu punktów niebiesko-czerwoni, którzy wygrali 3-2 (2-0)! Gole dla gospodarzy strzelali: Sebastian Pączko w 4 minucie, Michał Płonka w 31 minucie oraz Kordian Górka w 87 minucie, dla goście dwukrotnie do siatki trafił Piotr Ćwielong, w 56 (z rzutu karnego) i 58 minucie. A mógł doświadczony zawodnik zdobyć jedną bramkę więcej, gdyż w 17 minucie popularny "Pepe" zmarnował "jedenastkę", którą świetnie obronił Dominik Brzozowski. Brawa dla zespołu za walkę do końca i cenne 3 punkty!

Polonia Bytom: Dominik Brzozowski – Wojciech Mróz (73' Jakub Wróbel), Michał Bedronka, Norbert Radkiewicz, Kordian Górka – Filip Żagiel, Dominik Konieczny, Michał Płonka, Dawid Krzemień, Sebastian Pączko (79' Kamil Wójcik) – Grzegorz Ochwat (73' Marcin Lachowski)

żółte kartki: Pączko, Krzemień + trener Włoka - Grygiel, Zięba
sędziował: Maciej Habuda z Wrocławia

źródło: własne/poloniabytom.com.pl