Polonia II Bytom - Rodło Górniki 11-1 (5-1)
niedziela, 20 sierpnia 2023 21:51

W meczu 1. kolejki piłkarskiej A Klasy, grupy Bytom, Polonia II Bytom wygrała u siebie z PTS-em Rodło Górniki 11-1 (5-1). Dla niebiesko-czerwonych bramki strzelali: Tomasz Osadców w 16 minucie (gol samobójczy), Igor Rybak w 18 minucie, Igor Ławrynowicz w 26 i 53 minucie, Grzegorz Ochwat w 28 i 64 minucie, Mateusz Młynarczyk w 36, 46, 47, 71 i 85 minucie, natomiast dla gości honorowe trafienie w 37 minucie zanotował Marek Czodrowski. Spotkanie rozegrano w Bytomiu przy ul. Olimpijskiej. Podopieczni trenera Pawła Leksego są liderami rozgrywek.

Polonia II Bytom: Kamil Hajduk - Igor Ławrynowicz, Bartosz Maśnica, Olaf Sondaj (55' Radosław Hass), Marcin Lazaj - Daniel Zieliński, Mateusz Młynarczyk, Miłosz Szubert - Igor Rybak, Grzegorz Ochwat, Oskar Jaworski (55' Piotr Cichy)

żółta kartka: Zieliński
sędziował: Adrian Froehlich z Bytomia