Polonia II Bytom - TS Iskra Lasowice 4-6 (2-3)
niedziela, 01 października 2023 18:13

W rozegranym dziś meczu 7. kolejki piłkarskiej Klasy A, grupy Bytom, Polonia II Bytom przegrała dziś u siebie z Iskrą Lasowice4-6 (2-3). Dla podopiecznych Pawła Leksego gole strzelali: Grzegorz Ochwat w 3 minucie, Mateusz Młynarczyk w 22 minucie, Kacper Cierpioł w 55 minucie oraz Igor Rybak w 85 minucie, natomiast dla rywali aż5 bramek strzelił Daniel Przewodnik, były zawodnik rezerw bytomskiej Polonii, w 8, 33, 48, 80 i 90 minucie oraz Dawid Florkowski w 16 minucie meczu.  Po tym spotkaniu, które zostało rozegrane przy ul. Olimpijskiej na boisku trawiastym, podopieczni Pawła Leksego spadli na 12 miejsce w ligowej tabeli. Taki był sens reaktywacji drużyny rezerw?

Polonia II Bytom: Paweł Zagórski (46' Seweryn Mazak) - Artur Gajewski, Olaf Sondaj, Jakub Spendel, Dominik Śliwa - Mateusz Młynarczyk, Igor Rybak, Adam Stefaniuk (60' Daniel Sroka) - Dorian Olejniczak, Grzegorz Ochwat, Piotr Cichy (46' Kacper Cierpioł)

żółte kartki: Olaf Sondaj, Igor Rybak - Jarosław Szczotka, Daniel Przewodnik, Dawid Florkowski, Łukasz Budny
sędziował: Mariusz Czudaj