Piast Ożarowice - Polonia II Bytom 3-1 (1-0)
poniedziałek, 27 listopada 2023 19:04

W rozegranym wczoraj meczu 15. kolejki piłkarskiej Klasy A, grupy Bytom, Polonia II Bytom przegrała na wyjeździe z LKS-em Piast Ożarowice 1-3 (0-1). Gole w tym meczu dla gospodarzy strzelali: Rudolf Mrozek w 22 minucie, Kamil Frączek w 79 minucie oraz Bartłomiej Szala w 85 minucie spotkania, dla podopiecznych trenera Krzysztofa Hałgasa, który opiekował się wczoraj zespołem, jedyne trafienie zanotowali... również gospodarze, w 50 minucie samobójcze trafienie zanotował Daniel Duda. Tym samym drugi zespół "Królowej Śląska" zakończył rundę jesienną z bilansem 4 zwycięstw, 2 remisów i aż 8 porażek, plasując się na 12/13 miejscu w ligowej tabeli (rywale mają jeden mecz zaległy)

Polonia II Bytom: Seweryn Mazak - Daniel Zieliński, Jakub Spendel (85' Piotr Cichy), Oliwier Miller - Jan Hullin, Maciek Mirowski (75' Oskar Obstój), Dominik Śliwa (46' Olaf Sondaj), Miłosz Szubert (46' Kacper Wosz) - Łukasz Piontek, Dorian Olejniczak (65' Adam Stefaniuk), Oskar Jaworski (46' Szymon Mościński)