Sparing: Polonia Bytom - Ruch Chorzów 1-1 (1-1)
środa, 17 stycznia 2024 15:56

W drugim meczu sparingowym tejże zimy, Polonia Bytom zremisowała u siebie z ekstraklasowym Ruchem Chorzów 1-1 (1-1). Dla zespołu Łukasza Tomczyka gola w 11 minucie strzelił Dawid Wolny, natomiast dla gości w 32 minucie do siatki trafił Daniel Szczepan. Pomimo kilku okazji, wynik nie uległ już zmianie.

Polonia Bytom: Karol Szymkowiak (46' Eryk Mirus) - zawodnik testowany, Adrian Piekarski (46' Dominik Konieczny), Michał Bedronka (60' zawodnik testowany) - Dawid Brzozowski (46' Michał Szmigiel), Tomasz Gajda (46' Dawid Krzemień), Szymon Jopek (46 'Łukasz Piontek; 70' Daniel Zieliński), Patryk Stefański (46' zawodnik testowany; 60' Igor Ławrynowicz) - Daniel Ściślak (46' Filip Żagiel), Dawid Wolny (46' zawodnik testowany), Konrad Andrzejczak (46 Lucjan Zieliński)

sędzia: Piotr Lasyk z Bytomia

źródło: własne / Polonia Bytom