Sparing: Polonia Bytom vs Wieczysta Kraków 1-6 (0-2)
sobota, 27 stycznia 2024 13:53

W zakończonym przed kilkunastoma minutami meczu sparingowym, Polonia Bytom przegrała na własnym boisku z III-ligową Wieczystą Kraków1-6 (0-2). W pierwszej połowie dla gości bramki zdobyli Manuel Torres w 28 minucie z rzutu karnego oraz Michał Fidziukiewicz w 38 minucie, na początku drugiej połowy gola kontaktowego zdobyli podopieczni Łukasza Tomczyka, w 51 minucie pięknego gola zdobył testowany pomocnik Przemysław Maj, jednak później już tylko zespół Sławomira Peszki trafiał do siatki, w 74 minucie podwyższył Szymon Kot, w 75 minucie na 1-4 trafił Ante Aralica, w 78 Maciej Jankowski, a w 84 minucie ponownie Chorwat Aralica, ustalając tym samym wynik. Wynik, który nie przystoi nawet w sparingu.

Polonia Bytom: Eryk Mirus - Michał Bedronka (46' Jakub Pochcioł), Adrian Piekarski (46' Igor Ławrynowicz), Bartosz Farbiszewski - Michał Szmigiel (46' Dawid Brzozowski), Tomasz Gajda (46' Łukasz Piontek), Szymon Jopek (46' Daniel Ściślak), Patryk Stefański (46' Przemysław Maj) - Filip Żagiel (46' Dawid Krzemień), Dawid Wolny (62' Kamil Siudak), Lucjan Zieliński (46' Konrad Andrzejczak)

sędziował: Marcin Bielawski z Katowic