Komorowski i Zieliński zagrali z Serbią
niedziela, 14 grudnia 2008 17:57
Marcin Komorowski 90 minut i Michał Zieliński 8 minut - to dorobek dwóch piłkarzy Polonii Bytom w dzisiejszym, zwycięskim 1-0 meczu reprezentacji Polski przeciwko Serbii. Gola dla Polaków strzelił w 53 minucie Rafał Boguski.

Skład reprezentacji Polski:
Przyrowski - Celeban (56' Rzeźniczak), Jodłowiec, Polczak, Komorowski - Tyrała (56' Pawłowski), Łukasiewicz ('56 Krychowiak), Trałka, Małkowski (82' Zieliński) - Boguski (82' Danch) - Janczyk (67' Zahorski)

bramka: 1-0 Boguski 53'

żółte kartki: Łukasiewicz, Małkowski

sędziował: Selçuk Dereli z Turcji

Najlepszym zawodnikiem meczu niewątpliwie był strzelec jedynego gola, Rafał Boguski, ale do wyróżniających się graczy należał Marcin Komorowski, który po lewej stronie całkiem nieźle sobie radził, bardzo często wspomagając w ofensywie Małkowskiego. Michał Zieliński, który pojawił sie w końcówce spotkania również miał swoje sytuacje, "zaliczył" 2-3 rajdy i oddał 1 strzał w stronę bramki rywali. Miejmy nadzieję, że powołanie do reprezentacji zaowocuje w przyszłości u obydwu tych piłkarzy większą pewnością siebie, a w przypadku Michała przede wszystkim odblokowaniem się i strzelaniem wielu goli.

Piłkarzom serdecznie gratulujemy udanego debiutu!