Sparing: Polonia Bytom - Cracovia 3-0!
środa, 20 stycznia 2010 14:26

W rozegranym dzisiaj meczu sparingowym, Polonia Bytom rozgromiła Cracovię 3-0 (2-0)! Zespół prowadzony dzisiaj przez drugiego trenera, Dietmara Brehmera przeważał przez całe spotkanie, goście mieli problemy z przedostaniem się pod bramkę bytomian. Gole dla niebiesko-czerwonych strzelali: Grzegorz Podstawek w 16 minucie, Marek Bažík w 37 minucie oraz Marcin Truszkowski w 61 minucie spotkania. Sparing rozegrano na bocznym boisku Stadionu Śląskiego.

Bramki: Grzegorz Podstawek w 16 minucie, Marek Bažík w 37 minucie oraz Marcin Truszkowski w 61 minucie

Polonia Bytom:
Wojciech Skaba (67' Juraj Baláž) - Peter Hricko (73' Przemysław Kotlarz), Adrian Klepczyński, Lukáš Killar, Branislav Atanacković (46' David Kotrys) - Miroslav Barčík (67' Michał Zieliński), Szymon Sawala (59' Marcin Truszkowski), Rafał Grzyb, Marek Bažík, Jacek Trzeciak (83' Szymon Nowicki) - Grzegorz Podstawek (46' Maciej Bykowski).

Cracovia:
(I połowa) Marcin Cabaj - Mikołaj Pieniądz (34' Mateusz Jeleń), Marek Wasiluk, Karol Kostrubała, Radosław Grzesiak, Konrad Cebula, Rafał Pietrzak (41' Daniel Polek), Sebastian Kurowski, Jakub Snadny, Jakub Kaszuba (30' Bartłomiej Filip), Wojciech Łuczak.
(II połowa) Łukasz Merda - Sławomir Szeliga, Łukasz Tupalski (63' Mateusz Jeleń), Piotr Polczak, Łukasz Derbich - Dariusz Pawlusiński, Arkadiusz Baran, Mateusz Klich, Mariusz Sacha - Alexandru Suvorov, Radosław Matusiak.

czerwona kartka: Łukasz Tupalski (63' minuta, za faul).

sędzia: Mirosław Górecki z Katowic