Występ Adriana Basty w meczu eME U-21!
środa, 03 marca 2010 21:07

21-letni obrońca Polonii Bytom, Adrian Basta rozegrał pełne 90 minut w spotkaniu eliminacyjnym do Mistrzostw Europy do lat 21. Reprezentacja Polski przegrała w Doetinchem z Holandią 3-2 (0-1). Dla biało-czerwonych gole strzelali: Mateusz Cetnarski oraz Jacek Kiełb. Adrianowi gratulujemy kolejnego występu z orzełkiem na piersi.

Bramki: Diego Marvin Biseswar w 57 i 71 minucie, Siem de Jong w 75 minucie - Mateusz Cetnarski w 22 minucie, Jacek Kiełb w 82 minucie

Holandia: Timothy Krul - Daley Blind, Rens van Eijden (46' Nick Viergever), Jeffrey van Homoet Bruma, Erik Pieters (66' Nicky Kuiper) - Georginio Wijnaldum, Vurnon Anita, Leroy Fer, Siem de Jong, Diego Marvin Biseswar - Rick van Wolfswinkel (87' Bas Dost).

Polska: Wojciech Szczęsny - Adrian Basta, Błażej Augustyn, Mateusz Siebert, Adam Marciniak - Sebastian Tyrała (76' Jacek Kiełb), Ariel Borysiuk, Adam Matuszczyk (89' Kamil Wilczek), Mateusz Cetnarski, Piotr Grzelczak - Kamil Grosicki.

żółte kartki: Biseswar - Borysiuk, Kiełb.

sędziował: Antonio Damato z Włoch.

źródło: 90minut.pl