Korona Kielce - Polonia Bytom 1-0 (0-0)
sobota, 06 marca 2010 01:55

W rozegranym w ramach 19. kolejki piłkarskiej ekstraklasy, piłkarze Polonii Bytom przegrali wyjazdowe spotkanie z Koroną Kielce 1-0 (0-0). Jedynego gola dla gospodarzy strzelił ex-gracz bytomian, Pavol Staňo w 66 minucie spotkania. W 85 minucie, czerwonym kartonikiem ukarany przez sędziego został zawodnik Korony, Michał Zieliński, kilka minut wcześniej, Pan Siedlecki nie podyktował ewidentnego rzutu karnego dla Polonii, po faulu na Macieju Bykowskim. Porażka z Koroną była 9. kolejnym spotkaniem Polonii bez zwycięstwa!

Bramka: Pavol Staňo w 66 minucie

Korona: Zbigniew Małkowski - Artur Jędrzejczyk, Pavol Staňo, Hernâni, Nikola Mijailović - Jacek Kiełb (90' Paweł Kaczmarek), Aleksandar Vuković, Cezary Wilk, Edi Andradina (77' Krzysztof Gajtkowski), Paweł Sobolewski - Maciej Tataj (46' Michał Zieliński)

Polonia: Wojciech Skaba - Peter Hricko, Adrian Klepczyński, Lukáš Killar, David Kotrys - Miroslav Barčík (70' Jacek Trzeciak), Jacek Kuranty, Tomasz Nowak, Marek Bažík, Piotr Tomasik (46' Marcin Radzewicz) - Grzegorz Podstawek (59' Maciej Bykowski)