Polonia Bytom - Cracovia 1-2 (1-1)
sobota, 24 kwietnia 2010 20:01

Piłkarze Polonii Bytom przegrali dzisiaj z Cracovią 2-1 (1-1). Gola dla bytomian strzelił Szymon Sawala w 43 minucie spotkania, natomiast dla rywali do siatki trafiali Radosław Matusiak w 7 minucie (z rzutu karnego) oraz Bartosz Ślusarski w 89 minucie meczu. Jeszcze w I połowie, bo w 22 minucie, kolejny rzut karny wykonywał Matusiak, tym razem górą był nasz bramkarz, Wojtek Skaba. Warto jednak dodać, że głównymi "gwiazdami" dzisiejszego spotkania był ... arbiter, Włodzimierz Bartos, którego większość decyzji była błędnych (również ta o rzucie karnym), a także "piłkarze" bytomskiego zespołu, którzy po zakończonym spotkaniu, nie wiedzieć czemu nie podeszli pod trybuny podziękować kibicom za doping. Takiemu skandalicznemu zachowaniu ze strony naszych zawodników, mówimy stanowcze: "NIE!" Trybuny odpowiednio odpowiedziały zawodnikom: "w dupie nas macie, dopingu już nie zaznacie!"

Bramki: Szymon Sawala w 43 minucie - Radosław Matusiak w 7 minucie (rzut karny), Bartosz Ślusarski w 89 minucie

Polonia: Wojciech Skaba -  Piotr Kulpaka, Adrian Klepczyński, Lukáš Killar, David Kotrys - Jacek Trzeciak (46' Marcin Radzewicz), 27 Jacek Kuranty (46' Maciej Bykowski), Szymon Sawala,  Miroslav Barčík - Marek Bažík - Grzegorz Podstawek (83' Tomasz Nowak).

Cracovia: Łukasz Merda - Łukasz Mierzejewski (77' Łukasz Derbich), Piotr Polczak Marek Wasiluk, Paweł Sasin - Dariusz Pawlusiński, Sławomir Szeliga (73' Arkadiusz Baran), Mateusz Klich, Tomasz Moskała (64' Alexandru Suvorov) - Radosław Matusiak,  Bartosz Ślusarski.

żółte kartki: Klepczyński, Skaba - Wasiluk, Szeliga, Merda.

sędziował: Włodzimierz Bartos z Łodzi.